Gravírování plexiskla a plastů

Nabízíme gravírování a řezání plastů. V naší nabídce najdete různé materiály, ze kterých řežeme a gravírujeme dle přání našich zákazníků. Mezi nejpoužívanější materiály patří plasty, které imitují kovy. Nejčastěji v kombinaci zlatá deska / černý text a stříbrná deska / černý text. Tyto plasty jsou vhodné především pro výrobu cedulí.

Dalším oblíbeným materiálem je plexisklo, které používáme pro výrobu světelných panelů a stojanů pro prezentaci výrobků. V naší nabídce převládá čiré plexisklo, ale barevná plexiskla jsou v naší nabídce také bohatě zastoupena. Z barevných plexiskel nabízíme: žluté plexisklo, červené plexisko, zelené a modré plexisklo.

U čirého materiálu jako je plexisklo dojde ke zmatnění povrchu a u dvouvrstvých plastů odpaření vrchní barevné vrstvy a obnažení barvy podkladové. Tohoto principu se využívá při gravírování dvouvrstvých plastů nebo plexiskla

Nejčastěji vyrábíme přívěsky na klíče, světelné panely a stojany, informační cedule a štítky, jmenovky na dveře, výrobní štítky, psí známky, firemní cedule, štítky na rozvaděče, štítky pro značení kabelů, skladové a evidenční štítky, plastová písmena a různé polotovary.

gravirovani plastu 01 gravirovani plastu 02 gravirovani plastu 03
gravirovani plastu 04 Gravirovani plastu 05 gravirovani plastu 06