Gravírování do dřeva

Výroba ze dřeva patří mezi naše stěžejní činnosti. Gravírovat můžeme jak surové dřevo, tak i lakované, kde se buď zabarví lak, nebo se progravíruje až na samotné dřevo. Náš CO2 laser velmi dobře pracuje se dřevem, překližkou, balsou i MDF a díky tomu je možné jeho využití k výrobě širokého spektra výrobků od reklamních předmětů po dárky pro naše blízké.

Vyrábíme vánoční ozdoby, různé přívěšky a klíčenky, dřevěné placky, reklamní cedule a štítky, turistické suvenýry, CWG mince, dřevěné medaile, rámečky na fotografie, stojánky na mobil a pod. Množství dřevěných předmětů vhodných pro gravírování je veliké. Patří sem prkýnka, dřevěné rukojeti nožů, deštníků, nářadí a jiných. Dále různé krabičky a obaly na víno.

Graírovat můžeme i Vámi donesené dřevěné předměty které můžeme opatřit třeba Vaším logem nebo různými nápisy. Dokážeme vygravírovat vaši fotografii do překližky, masivní dřevěné destičky nebo do vámi doneseného dřeva. Jedná se o velmi oblíbený dárek. Fotografii lze gravírovat i do některých dreva.

gravirovani dreva 01 gravirovani dreva 06 gravirovani dreva 04
gravirovani dreva 07 gravirovani dreva 02 gravirovani dreva 08
gravirovani dreva 09 gravirovani dreva 10 gravirovani dreva 03
gravirovani dreva 11 gravirovani dreva 05 gravirovani dreva 12